RINKIMAI

Visos rinkimų sistemos, tiek proporcinė, tiek mažoritarinė, turi trūkumų. Mes naudojamės šių dviejų sistemų hibridu - vadinama mišriąja rinkimų sistema, kuri irgi nėra tobula. Per šiuos tris dešimtmečius prie jos pripratome, nors dar ne visi perpratome. Šiame skyriuje aptarsime, ką reikėtų žinoti ir kaip turime daryti, kad išsirinktume tuos, kurių norime ir už kuriuos balsuojame.

 

 

 

 
 
2018-11-16.

Apie idėjas, bendraminčius, vaikų auklėjimą, rinkimus, diktatūrą... Temų plėtojamas. Ką įmanoma padaryti? Kai žmonės pavargs nuo šitų marazmų, jie pradės galvoti...

plačiau
 
APIE KANDIDATĄ Į PREZIDENTUS A.JUOZAITĮ

Išjunkite TELEVIZORIŲ, užgesinkite orkaitę ir įjunkite SMEGENIS... Ką nori pasakyti kandidatas, kodėl jis kalba Ezopo kalba ir kas sakoma tarp eilučių...

plačiau
 
KANDIDATŲ PATIKRA

Ateinantys 2019 metai – net trijų rinkimų ir pasirinkimų metai. Pravartu būtų turėti testą kandidatams, kuris leistų protingai išsirinkti. Gal šiuo testu galėtų tapti jų siūlymai ką daryti su Lietuvos valstybe?

plačiau
 
Apie JAV, bet tinka ir Lietuvai

Patarčiau pasiklausyti šį video, kas anglų nemokat yra rusiški titrai. Kalba apie JAV, bet lygiai tas pats yra ir Lietuvoje. Baisiai nepatiks pseudo patriotams, bet jiems tai ir yra būtiniausiai išgirsti. Kažkiek gal prablaivins tikinčius, kad yra demokratija. Sėkmės šviečiantis :)

plačiau