NUOMONĖS

***

 Mama prieš kokius penkerius metus pasakė, kad nė viena karta neišgyvena be karo. Aš tada pamaniau, kad mano karas - Sausio 13-oji su iki ir po įvykiais. Apsirikau. Mano karas - dabar. Visų mūsų karas - DABAR. Mus žudo emociškai, dvasiškai, kai kas žuvo, žūva ir žus fiziškai (tikriausiai nesunku suprasti, apie ką aš). Kažkas lankstomas palinks, bet išsities, kažkas suluš, kažkas stovės nepajudinamas lyg uola. Ir tai bus talentingi, jauni ir kiek vyresni Žmonės, kurie atsiims ir iš naujo kurs Valstybę. Tokie kaip Dovydas.

Idilė Vasarė

***

Pirma "pandemijos banga" buvo skirta palaužti dvasią ir visiems užmaukšlinti antsnukius. Antra "banga" skirta pripratinti visus prie duomenų registravimo ant kiekvieno kampo, visus užknisti tomis registracijomis tikslu suteikti teigiamą foną čipizacijai, tipo kaip smagu su čipu visur vaikščioti negaištant laiko registracijoms.

 

Trečioji banga bus skirta vakcinacijai - tipo be šito nieko nebus, nesutinkantys niekur nepasislėps nes bus jau čipizuoti. Ketvirtoji banga bus sukelta trečiosios vakcinų dėka sukeltų visokių negalavimų, panašių į gripo, dėl imuninės sistemos sunaikinimo, todėl bus priverstinai pravesta antra vakcinacija pretekstu kad virusas mutavo, pirma vakcinacija nepadėjo, todėl reikia priverstinės visuotinės antros vakcinacijos.

 

Penktoji banga bus visuotinis maras, nes antroji vakcina sąveikoje su pirmają pradės lėtai ardyti kūnus, ko pasėkoje liks tik vienas ar pusė milijardo žmonių planetoje. Šeštos bangos nebus, nes ateis 2025 metai ir pasaulinio banko socialinis projektas bus baigtas.                                                Algimantas Stikaitis.

 

***

Vaizdo kamerai reikalingas 1,5 metro atstumas, kad dirbtinis intelektas galėtų tiksliai identifikuoti asmenį (kad kitas netilptų į kadrą). Saugojimosi nuo viruso čia nėra, tai mokymai-dresiruotė. Temperatūros matavimas taip pat reiškia dresiravimą, kad ateityje įprastume kaip informacija bus nuskaitytoma iš lusto-implanto.

 

Kaukės yra lojalumo lavinimas ir baimės ugdymas. Testai yra DNR mėginių ėmimas, kurio pagalba bus nustatyti tautybės ir imuninės sveikatos požymiai.

Žengėme į ketvirtąjį pasaulinį radiobakteriologinį karą, kurio tikslas yra įtvirtinti pasaulinės vyriausybės žmonijos valdymą. Visa tai tik, dėl visuomenės skaitmeninės pertvarkos prie kurios mes turėtume priprasti.

Laikas pabusti....                           Audrius Bružas Vilkas

 

***

Dabar respublikoje yra virš 24 000 visuomeninių organizacijų. Pirmučiausia reikia nustatyti, kiek iš jų yra gyvų. Kitos gi veikia tik dėl to, kad pasinaudoti fondų pinigais ir pilietinės - patriotinės idėjos jų nedomina netgi šios beprotiškomis psiaudo pandemijos sąlygomis.

Reikia pakviesti visas NVO ir respublikos pilietinius-patriotinius-tautinius judėjimus siųsti savo atstovus į VIENĄ koordinacinį centrą, kad galėtume veikti suderintai. O tokia institucija jau yra. Tai Lietuvos Visuomenės Taryba. Ji ir buvo tam tikslui sukurta - belieka tik tuo pasinaudoti. Įvykių dinamika rodo, kad delsti pavojinga - galime prarasti Valstybę.

 

 ***

Pas mus galioja „galimybių pasai“, kurie „atėjo iš Kinijos“, nors Kinijoje tokių dalykų net nėra.
Pas mus judama link priverstinės vakcinacijos, kur irgi „atėjo iš Kinijos“, nors pagal Kinijos valstybės poziciją vakcinacija yra kiekvienos asmeninis reikalas.
Pas mus yra nesibaigiantys karantinai, „kaip Kinijoje“, nors Kinija jau ilgą laiką ramiai gyveną be jokių karantinų.
Pas mus, „visai kaip Kinijoje“, studentams neleidžiama mokytis, jei jie nėra pasiskiepiję, nors Kinija aiškiai iškomunikavo, kad studentams negali būti taikomi tokie reikalavimai.
Gal laikas pagaliau suprasti, kad tai, ką turim šiandien yra būtent mūsų valstybės ir civilizacijos degeneracija, o ne kažkas, kas „ateina iš Kinijos“? Man atrodo, kad tai kinai, stebėdami mus, turi baimintis tokia ateitim, o ne atvirkščiai.

 

***

Valdžiagyviai jokių teismų nebijo, net tarptautinių. Taigi, bylinėtis beviltiška – tai būtų tik laiko ir pinigų švaistymas.

https://atsibudimas.ucoz.com/news/manipuliavimo_oru_ir_zombiu_sukurimo_projektai/2021-04-05-801