PROBLEMOS » DORA

Dora - nėra problema. Problema - jos nebuvimas, teisingiau, jos  kryptingas ir agresyvus stūmimas iš privataus bei valstybės gyvenimo. Ar nedori piliečiai gali sukurti darnią visuomenę ir vieningą valstybę? Žinoma, ne - tą sako mūsų intuicija ir elementari logika. Šiame puslapyje bandysime išsiaiškinti, kodėl Doros naikinimas yra pagrindinė mūsų bėdų priežastis.

 

 
 
 
KAI ŠALYJE ĮSIGALI SODOMIZMAS...

https://minfo.lt/pasaulis/straipsnis/a-guoga-kai-salyje-isigali-sodomizmas?fbclid=IwAR2doCGKp7rr7k79zLhD-iOzUdgNbjJVcs2n4AjfRpVRT0gDaXBvmcg6mmQ

plačiau
 
DIENOS POKŠTAS

 

   AKCIJA!

Balsuokime

už Ingridą Šimonytę

ir Kubilių su Landsbergiu

gausime nemokamai!

 

 

Vietoje komentaro

 

 

ŠEIMININKAI MUMS PARINKO IR PASKYRĖ

SAVO KANDIDATUS Į PREZIDENTUS.

Ir visi pastabūs piliečiai mato: G.NAUSĖDA ir I.ŠIMONYTĖ mums pateikiami kaip vieninteliai solidūs, patikimi pretendentai.

 

Šeimininkams nėra labai svarbu, kuris iš jų laimės rinkimus. Abu jie būtų pakankamai paslaugūs, politiškai patogūs. Todėl kas galėtų paneigti versiją, kad rinkiminės strategijos tikslas į antrą rinkimų turą atvesti kaip tik šiuos du kandidatus.

 

Jei tai "elitinės" žiniasklaidos, politologų, sociologinių apklausų rengėjų, teisėsaugos (jai irgi tai ne pirmas kartas) pastangomis pavyktų padaryti, šeimininkai rinkimus laimėtų jau pirmame ture. O Tauta pralaimėtų.

 

Tenka daryti pirmines išvadas: nors dar nesu galutinai apsisprendęs, už ką prezidento rinkimuose balsuosiu (laukiu galutinio pretendentų sąrašo) , bet tikrai žinau, už ką nevalia balsuoti. G.Nausėda ir I.Šimonytė nėra mano kandidatai.

 

Nes nei vieno iš jų asmenyje nematau bendrojo nacionalinio intereso gynėjo. Iki šiol jie daugiau pasižymėjo kaip dalinių, privačių interesų atstovai. Nėra pagrindo manyti, kad jų motyvacija,kuriam nors iš jų tapus valstybės vadovu, pasikeistų.

 

Aišku "elitas" mane už tokią nuomonę tyliai, bet vieningai pasmerks. Eilinį kartą. Betgi aš jau seniai ne "elite", o su runkeliais,su šunauja, su violetiniais ir pan. ir mano ostrakizmas, t.y. išvarymas iš nomenklatūros jau seniai įvykdytas. Ir, tik dalis patikės, jaučiuosi gerai.

 

Povilas Gylys

 
 
PASAULĖŽIŪRŲ RŪŠYS

Pasaulėžiūra reiškia žmogaus gyvenimo veiksmų rikiavimą  pagal pasirinktąją aukščiausiąją vertybę... 

plačiau