RINKIMAI

PASVARSTYMAI. KAIP EMIGRANTAI ĮTAKOJA RINKIMUS

Artėjant rinkimams kviečiu visus gyventojus juose dalyvauti. Tai galima padaryti įvairiai. Vienas iš paprasčiausių būdų tai susisiekti su manimi ir aš pasakysiu ką daryti. Darbas paprastas, reikėtų realiai suskaičiuoti ateinančius rinkėjus į mūsų pasirinktas kelias rinkimų apylinkes. 

 

Skaičiuoti turėtume nuo pat ryto iki vakaro, galėsime pasikeisdami,svarbiausia ,kad nenutrūkstamai galėtume fiksuoti ateinančius. Tai daroma dėl to,nes kol nesusitvarkysime su korumpuotų rinkimų sistema, tai ir su niekuo kitkuo nesusitvarkysime,nes viskas prasideda nuo priežąsties.t.y nuo klastotų rinkimų, vėliau jau tik pasekmės.


Rinkimų biuletenių Lietuvoje būna paruošta tiek, kiek yra deklaravusių savo gyvenamą vietą Lietuvos teritorijoje gyventojų. Realiai išvykusiųjų į užsienį ir to nedeklaravusių, rinkimų biuleteniai taip pat atvežami į savivaldybių rinkimų apygardas, kur juos iš pašto kurjerio priima Savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkė viename asmenyje. 

 

Taip yra nustatyta įstatymu. Dabar arčiau Pagėgių. Kodėl man kilo tokia teorija, kurią aš čia bandau pasidalinti. Praėjusiuose merų rinkimuose už V.Komskį išrinktą Pagėgių savivaldybės meru balsavo 2655 rinkimų teisę turintys gyventojai, o į kiekvieną mero metų veiklos ataskaita Pagėgiuose susirinko vos 100 žmonių ir tie visi biudžetinių įstaigų darbuotojai.

 

Visas straipsnis