PROGRAMINIAI

DIEVAS KAIP OBJEKTYVI TIKROVĖ ir VISATA LOGIŠKAI


 

Dievas kaip objektyvi tikrovė

ir Visata logiškai

 

Dievas yra tikrovė, realybė, nes Jis sukūrė tave, pasaulius ir viską sukūrė tobulai. Viskas, kas sukurta, yra įmanoma ir valdoma to, kas tai sukūrė.

 

Dievas - aukščiausioji valdymo hierarchijos instancija.

 

Gyvenimas - gyva esama realybė, (religija su Dievu) kurioje vyksta Kūrėjo ir kūrinių santykiai.

 

Viską valdo Dievas, Kūrėjas, savo kūrybos Šeimininkas (terminas "Dievas" apima tą galią, asmenį, ar kitą visaapimantį procesą).

 

Dievo egzistavimą pripažįsta daugybė mokslininkų, kurie bando vadinti šią Pasaulėdaros objektyvią realybę kitu, nei Dievas, pavadinimu, tokiu, kaip "kosminis protas", ar "informacinis planetos laukas"

 

Visuomenėje matomi tokie Dievo suvokimo lygiai

 

a) Dievas - akivaizdi realybė, kai žmogus tai suvokia ir tiki.

 

b) Dievas - subjektyvi idėja, kai žmonės išgalvoja dievukus pagal save: koks yra, ką kalba, kaip atrodo, iš šventųjų raštų, kuriuos parašė žmonės, savaip suvokdami Dievą.

 

c) Dievas iš religinių pozicijų, tai, kai kiekviena religija savaip susikuria švento rašto interpretaciją ir ritualus.

 

d) Dievas, kurį įsivaizduoja įvairių religijų atskiri dvasininkai, vėl gi kitoks...

 

Kiekvienas žmogus, jeigu nori, turi savo ryšį su Dievu, kuris kalba su žmogumi gyvenimo įvykiais situacijomis. Dievo buvimas nėra įrodytas jokia filosofija.

 

Savo egzistavimą Dievas įrodo kiekvienam žmogui asmeniškai, jeigu žmogus to siekia. Žmogui tereikia pripažinti Dievą ir kreiptis į jį, ir jis gaus asmeninį Dievo vadovavimą per gyvenimiškas situacijas, įvykius, nes taip veikia žmogaus smegenys, sąmonė, psichika ir viso organizmo esmė.

 

Dievo esamumo įrodymų negauna žmonės, kurie atmeta Jo buvimą, logiška ir elementaru, jeigu tau kažkas neegzistuoja, tai ir nėra :)

 

 

Visata

 

Galaktikos, planetos, visi vykstantys visatoje procesai skleidžia virpesius, vienas objektas perduoda kitam objektui informaciją,

 

VISKAS yra susiję tarpusavyje ir vienas kitą sąlygoja, tai normalus logiškas išmąstymas ir stebėjimo rezultatas buityje. Lašas turėtų atitikti okeno kokybę, jeigu jis iš okeano...

 

Žmogus dalyvauja visame šiame procese priimdamas ir skleisdamas virpesius, tai irgi logiška stebėjimų išvada.

 

Materija ir informacija keičiasi kai kinta išsivystymo lygis, kai baigei pirmą klasę išmokai skaityti, jauti skirtumą? O kai išmoksti skaičiuoti... jau gali pažinti pinigus, tame tavo sąmonės talpa padidėjo, nei buvai lopšelyje... :)

 

Visata turi intelektą, kaip ir visi visatos fragmentai, nes bepročio kūryba laikina... o kosmosas va kol kas amžinas... pasidomėk, kas yra intelektas.

 

Visata yra amžina,

 

ji sukurta ir veikia tobulu amžinojo variklio principu,

 

yra beribė erdvėje;

 

sureguliuota taip, kad nieko nesiekia, neieško naujų egzistavimo formų, nežino vystymosi, nesensta ir nejaunėja, negerėja ir neblogėja;

 

Visatoje egzistuoja negyva materija, kuri turi amžinąjį kodą, ir gyva materija, kuri gali atsirasti ir išnykti;

 

Visa visatos materija turi tvarką;

 

Visi visatos procesai vyksta virpesiais.

 

Žinant visatos veiklos principą pabandyk tas žinias pritaikyti visuose kasdienio gyvenimo pažinimuose.

 

www.laisveserdve.lt

 

 

 

Dėmesio!

 

Submitted by Lietuvis on Pn, 14/08/2009 - 17:27.

 

Jeigu kam nors užkliūna žodis "Dievas", pakeiskite jį savo žodžiu ir nedarykite iš to problemos, o tuo labiau diskusijos.

 Susisiekite su mumis!

* Privalomi laukai
Siųsti