PROBLEMOS » Teisėsauga

TAUTOS TRIBUNOLAS

Jau kuris laikas kaip laikraštis RESPUBLIKA iškėlė Tautos tribunolo idėją. Ji sulaukė nemažo tautiečių dėmesio. Deja, paskutinio meto politinių įvykių raida, šią temą  išstūmė iš aktualijų lauko, bet jau aišku, kad prie jos bus grįžtama. Žemiau talpiname pasirodžiusias  publikacijas šia tema

 

Valstybė jau pribrendusi ir specialiojo prokuroro institucijai. Ne generalinio, bet būtent SPECIALIOJO. Kad tirtų ne eilinius nužudymus, bet kaip metodiškai žudoma valstybė. Kaip žudomas eilinių piliečių tikėjimas. Toks prokuroras tirtų šalies politikos ir šalyje veikiančio verslo ydingo susiliejimo specifiką. Būtent ydingo. Nes ydinga viskas, kas valstybei atnešė ne naudą, bet milijoninius nuostolius.

 

Ydinga viskas, kada politikai, suvokdami, jog valstybė patirs didžiulius nuostolius, vis vien proteguoja tam tikrus verslo gigantus. Įtikinėja piliečius, jog šie gigantai - ne plėšrūnai, bet pūkuoti zuikučiai. Ausytėmis nekaltai klapsintys. Ateinantys į Lietuvą tik tam, kad altruistiškai broliams lietuviams padėtų. Atsiprašant, kiek reikia būti savanaudžiu paršu, kad įkyriai proteguotum koncerną žinodamas, jog jis ateina apvogti. Kiek reikia nekęsti Lietuvos ir savo tautiečių, kad nė kiek nesijaudintum, jog jie per tavo, politike, malonę apvagiami?

 

Tautos tribunolas - paskutinė viltis

Jie nebijo nieko. Išeitis - Tautos tribunolas

Tautos tribunolas jau neišvengiamas. KitaipLietuva niekada neapsikuops

Seimas: Ypatingojo prokuroro įstatymas gali būti priimtas...

Ypatingojo prokuroro belaukiant

Signataras Z. Vaišvila siūlo skubos tvarka įsteigti nepriklausomo prokuroro pareigybę

Ar mums reikalingas specialusis prokuroras?Susisiekite su mumis!

* Privalomi laukai
Siųsti