PANEVĖŽYS

2022-04-05. INFORMACIJOS IR ŽMONIŲ VALDYMO TECHNOLOGIJOS

 
 
 

Kas turi laisvos vietos, rekomenduočiau šiek tiek pažvelgti šališkai, be asmeninių ambicijų, emocijų, šaltu protu, kas vyksta pasaulyje.

JAV mokslų akademijos narys Masačiusetso universiteto dėstytojas neurolingvistas Noam Chomsky pateikia metodus, kurie yra naudojami masių valdymui. Paminėsiu tik kelis:

 

1. Dėmesio atitraukimas.

(Karo veiksmai, pandemijos, stichines nelaimės, ekonominės ir politinės problemos - tik keletas iš puikių bandos dėmesio atitraukimo pavyzdžių. Ši perteklinė informacija užkemša vietą žmonių galvose ir tiesiog paralyžuoja žmogaus gebėjimą spręsti savo problemas, keisti įgūdžius bei išsiugdyti savo nuomonę bei stiprų charakterį kuris padėtų išlipti iš užburto rato, tai yra tapti nepriklausomam nuo trečių šalių įtakos. Mąsinės medijos tikslas ir yra valdyti kolektyvinį mąstymą kad nebūtų priešinamasi, kad kitokios nuomės negali būti, o tu turi paklusti ir priimti kas tau nurodoma.)

Visuomenės dėmesys nuo tikrųjų ekonominių ir politinių įvykių atitraukiamas, užpildant informacinį lauką beverte informacija. Visuomenė negauna reikalingų žinių apie finansinę sistemą(kaip veikia pinigai, apie tai kalba Robert Kyiosaki knygoje "Turtingas tėtis, Vargšas tėtis") , išradimus (Puikus pavyzdys vadinama ketvirtoji pasaulio revoliucija "Blokų technologija- Blockchain Tecnology"), ilagalaikius ekonominius ciklus (Apie tai kalba Ray Dalio knygoje "Besikeičianti Pasaulio Tvarka" - Amerika praranda savo supervalstybės galią, kurią sparčiai vejasi ir ją pakeis Kinija.), filosofiją, žmonių veikimo psichologiją (apie tai kalba Eckhart Tole knygoje "Dabarties Galia"), neurobiologiją, kibernetiką ir t.t. Šios žinios pakeičiamos naujienomis lengvai, "nemokamai" prieinamomis iš šou pasaulio, karo veiksmų, smurto, mistikos, gamtinių stichijų, sporto ir kitų sričių, kurios nukreiptos į žemesnių žmogaus instinktų lygmenį.

2. Laipsniškumas.

Tam, kad įdiegti kokią nors visuomenėje nepopuliarią priemonę, jos diegimas vyksta palaipsniui – metai iš metų. Būtent tokiu būdu 1980-1990m visuomenei buvo primesti nauji globalaus neoliberalizmo ekonominiai – socialiniai principai. Visuomenė per masinės medijos kanalus supažindinami su tam tikra inormacija, kuri palaipsniui kartojama, iki kol tampa norma, suprantama ir priimtina (Pavyzdžiai: Smurtas, pornografija, lytinė orientacija, panieka, patyčios, apgavystės, melas ir t. t.)

3. Veikimas į emocijas

Tai klasikinis NLP metodas, tam, kad užblokuoti žmonių racionalaus ir analitinio mąstymo gebėjimus ir galiausiai sunaikinti kritinį mąstymą apskritai. Be to, emocinio faktoriaus naudojimas leidžia atverti vartus į žmogaus pasąmonę tam, kad ten įkišti „reikiamas“ mintis, geidulius, baimes, elgsenos modelius. Emocijos – tai logikos priešas.

4. Gyventojų debilizacija

Siekiama, kad žmonės nesuprastų, kokie metodai yra naudojami jų valdymui ir valios pajungimui. Švietimo kokybė yra tokia, kad žemesnis visuomenės sluoksnis niekada negalėtų peržengti jiems nustatytos „nežinojimo“ ribos.

5. Vidutinybių mada

Valdžia stengiasi įdiegti mintį, kad madinga būti kvailu, niekingu ir neišauklėtu. Skandalai, geltonoji spauda, burtai, abejotinas humoras ir populistinės akcijos turi vieną tikslą: neleisti, kad žmonės išplėstų savo sąmonės ribas iki tikrosios realybės suvokimo.

6. Kaltės jausmo primetimas.

Dar vienas valdžios uždavinys – priversti žmogų patikėti, kad dėl savo nelaimių kaltas jis pats ir nepakankami jo protiniai gebėjimai. Tuomet žmogus, vietoj to, kad sukiltų prieš sistemą, pradeda užsiiminėti savęs nuvertinimu ir savigrauža, vis labiau nugrimzdamas į neveiklumo būseną.

7. Žmogaus natūros perpratimas.

Taikomosios psichologijos, biologijos, neurobiologijos mokslų dėka valdžia apie žmogų žino daugiau, nei jis pats apie save. Tai leidžia sistemai žmogų valdyti stipriau, nei žmogus pats galėtų valdyti save.

Taigi, besiremdama N. Chomsky atradimais, linkiu visiems išsiblaivyti nuo beverčių emocijų, nuo svetimomis rankomis į galvą sukištų minčių ir elgsenos modelių, bei išlaisvinti savo racionalų protą ir kritinį mąstymą. Juk gyvename labai nepaprastame laikotarpyje. Tam, kad išeiti iš to, švelniai tariant „nepaprastumo“, reikalingi žmonės, turintys su realybe sukalibruotą sąmonę.

 Tuo pačiu noriu atsiprašyti visų emocinių triznių ir kertinių bandos piliečių už tai, kad jau senokai nebeskiriu jiems dėmesio. Man įdomūs žmonės, su kuriais galiu diskutuoti racionalaus proto, logikos ir aukštesnės, nei instinktų, sąmonės lygmenyje.

Ir tuos kuriuos sudomino šis turinys ir juo palietė, norint nuoširdžiai padėti palinkėčiau sustoti daryti tai ką darote.Kelias dienas pailsinti protą ir atsisakyte įpročio žiūrėti televiziją, bei skaityti mąsinės medijos rodomas naujienas, šou, filmus bei kitas laidas. 

Šią atsilaisvinusią vietą pabandykite užpildyti tai kas tikrai jums šiuo metu yra logiškai mąstant aktualu. O informaciją kurią dedate į galvą patikrinkite iš kokių šaltinių tai ateina. Juk ką skaitysite ar žiūrėsite tuo ir tapsite. Visuomet teikiu pirmenybę informacijai iš žmonių kurie yra tikri pavyzdžiai, turį didelių pasiekimų. Jei nežinote nuo ko pradėti keletas autorių paminėta šiame straipsnyje, tiesiog pagooglinkite. 

 
Pagarbiai, 
Direktorius K. Grabys,
KG Pro-man LTD 
+370 663 82003 +447749605447
Facebook --> @Kamara Restobaras @Kamara Sveciu Namai