PAGRINDINIS

2022-03-11. GERBIAMIEJI TAUTIEČIAI


GERBIAMIEJI TAUTIEČIAI,


Dauguma iš jūsų patys matote, kad padėtis respublikoje darosi vis labiau įtempta ir neaiški, ypač teisinėje sferoje. Rezonansinės bylos stringa, mįslingai miršta ir dingsta žmonės, aukos paverčiamos nusikaltėliais, o nusikaltėliai - nukentėjusiais...


Akivaizdu, kad laiko prarasta daug ir todėl reikia skubiai pereiti nuo šnekų prie darbų. Dėl to reikalingi platesni ir glaudesni kontaktai su piliečiais dėl strategijos bei taktikos paruošimo.


O darbų frontas didžiulis – nuo tarėjų bei prisiekusiųjų institucijos įteisinimo iki Aukščiausiojo prokuroro ar net Tautos Tribunolo įsteigimo.


ATKREIPTINAS DĖMESYS !
Šie darbai gali tapti realybe, jeigu jiems pritars SISTEMA - Prezidentas, Seimas, Vyriausybė. Iš dabartinės sistemos palaikymo tikrai nebus. Realūs pokyčiai ir jų įgyvendinimas priklausys tik nuo artimiausių RINKIMŲ rezultato. Kaip antaninė obelis negali duoti saldžių vaisių, taip joks liberalų, genderistų, kosmopolitų ir kitokių ateistų seimas negali priimti išmintingų įstatymų ir pakeisti per 27 metus susiformavusią korupcinę-klaninę sistemą.


Jeigu nesugebėsime į Seimą surinkti sąžiningų ir padorių žmonių daugumos, visi šie mūsų projektai bus tinkami tik šiukšlių dėžei.


TIKRASIS STRATEGINIS UŽDAVINYS -
SĄŽININGI, SĄMONINGI IR TEISINGI RINKIMAI !

 

Dabar vykdomas parašų rinkimas Referendumui dėl parašų skaičiaus sumažinimo kitiems referendumams skelbti - tik įskaita prieš labai atsakingą egzaminą.

www.ltreferendumas.lt
Kitos nuorodos

https://www.facebook.com/Visuomeniniai-Tar%C4%97jai-1872811723009683

https://www.facebook.com/groups/1228145497321451