PAGRINDINIS

2021-10-06. ATGALINIS LAIKO SKAIČIAVIMAS PRASIDĖJO

INFO SKLEISKITE VISIEMS! NEBIJOKITE, DALINKITĖS, nes tironijos pasaulis jus kvailina ir meluoja. Tai paskutiniai laikai kai žvėris (666) įsisiautėjo, nes žino, kad turįs mažai laiko.
                             Kazys Grabys


Ištraukos iš ,,Pfizer“ viceprezidento Daktaro Maiko Yeadeno vaizdo įrašo.


Video įrašas


"Pamirškite izoliaciją. Ji nesustabdo ligos plitimo ir tai nėra efektyvu. Karantinuojami yra tik sergantys, nes tik jie yra ligos nešiotojai. Masinis besimptomatinių žmonių testavimas neturi nei mažiausių mokslinių pagrindų ir neturi jokios logikos. Tai yra būdas išgąsdinti žmones. Mums Covid -19 pandemijos metu nereikėjo jokios izoliacijos, kaukių, testavimo net vakcinų.

 

Yra gausybė terapeutinių vaistų, kurie yra tiek pat veiksmingi, kiek ir vakcinos. Šie vaistai yra prieinami ir pigūs. Tai įkvepiantieji steroidai, dar naudojami astmoms gydyti. Tai sumažina simptomus beveik 90 proc. Tai įrodyta. Įveriniktinas, tai yra labiausiai naudojamas vaistas pasaulyje.

 

Jis taip pat sumažina ligos simptomus bet kurioje ligos stadijoje apie 90 proc., įskaitant ir mirtingumą. Ir visgi mūsų vyriausybės m e l a v o   v i s i e m s   metus  laiko ir sukūrė chaosą. Potencialiai nepataisomą žalą ekonomikai ir civilinei visuomenei. Jie Jums meluoja ir apie mutacijas, kad galėtų gaminti sveikatą žalojančius vakcinų papildus, kurie Jums visai nereikalingi.

 

Vakcinos bus naudojamos blogiems tikslams. Ir jeigu mes laiku nepabusim tai įvyks per ateinančius metus. Taip pat yra netiesa, kad mutacijos, kurios atsiranda virusams besidauginant keltų Jums bet kokią grėsmę. Tai yra ne tik neįtikėtina, tai yra neįmanoma.

 

Tai yra pagrįsta 1000-čiais variantų, kurie yra labai panašūs į originalą. Taigi NETIE S A, kad mutacijos kelia grėsmę. N E T I E S A, kad Jums reikia papildomų vakcinų. Daugumai visai nereikia vakcinų. Reikalaukite raštiško patvirtinimo, kad tai yra eksperimentiniai vaistai, kurie yra nepatvirtinti. Be Jūsų sutikimo jokių vaistų suleisti negalima. Patarčiau kuo atokiau laikytis nuo eksperimentinių vakcinų, nes jose yra kraujo trambozės rizikų. Nerizikuokite savo sveikata.

 

Jau įvedinėjami vakcinavimo pasai aplikacijų formoje. Jie nesuteikia Jums jokios apsaugos. Priešingai jie kontroliuos Jūsų judėjimą ir informaciją apie Jūsų lojalumą valdantiesiems. Taip perims Jūsų gyvenimo kontrolę. Tai bus I-oji pasaulyje duomenų bazė, kur bus Jūsų vardas, unikalus skaitmeninis kodas ir pakeičiama su sveikata susijusi vėliavėlė. Ji praleis Jus jei pasivakcinavote ir blokuos jei NE! Algoritmas nuspręs ką Jūs galite daryti ir ko negalite. Ši sistema kontroliuos Jūsų visą gyvenimą iki pat mirties.

 

Apie tai Džordžas Orvelas 1984m rašydamas knygą ,,Gyvulių ūkis” net nesapnavo. Taip daromas spaudimas žmonėms, kurie nepasivakcinavo. Tai prieštarauja NIURINBERGO KODUI, kuris buvo priimtas po to, kai nacių daktarai buvo nuteisti už eksperimentavimą su žmonėmis, įskaitant mirtinus eksperimentus. Visi nacių daktarai buvo pakarti. Neleiskime šiai sistemai įsigalioti.

 

Duosiu pavyzdį: štai Jūs nenuėjote pasipildyti n-tosios vakcinos dozės ar pagal gautą pranešimą į medicininę įstaigą neatsivedėte savo anūko. Jūsų ir Jūsų vaikų paso galiojimai bus sustabdyti. Reiškia nebegalėsite patekti į parduotuves, viešąjį transportą, o galiausiai nebegalėsite naudotis savo bankine kortele. Taigi vakcinų pasai suteikia visas galimybes ,,žmonėms“ kontroliuojantiems Jūsų duomenų bazes ir kuriamas taisykles.

 

Visiška kontrolė VISKAM KĄ DAROTE! PAGALVOKITE! Ši sistema įsigalioja per didžiulį melą ir daroma su tikslu visiškam totalitarizmui, o vėliau ir masiniam žmonių populiacijos naikinimui. Mane baugina , kad vakcinų pasų kombinacija su vakcinų papildais mus ves link depopuliacijos, dėl sąmoningo milijardų žmonių žudymo. Tu dar gali tai sustabdyti, net jeigu tau ir patinka vakcinų pasų mintis. Galima viską įgalinti raštiškais dokumentais .

 

Galėtum parodyti fizinį dokumentą, kad buvai vakcinuotas. Tačiau neimkite ,,vakcinų pasų” ir neleiskite įsigalioti įterptinei duomenų bazei, nes tai žmogaus laisvės pabaiga. Jeigu ši sistema įsigalios, kelio atgal jau nebebus. Priėjau išvadų, kad iš esmės turime daryti tai, ko jie visai nesitiki. Ir jei darysim tai ko jie nori ir tikisi - pralaimėsime visi. Gaila, tačiau daktarai, žinodami, kad žmonėms leidžia eksperimentines vakcinas irgi grubiai laužo NIURNBERGO KODĄ.

 

Manau, kad anksčiau ar vėliau tūrėtų būti II - sis NIURINBERGO Teismo procesas ir šie daktarai bei prie to prisidėję atsakingi asmenys turėtų būti nuteisti. Jei esi vienas iš tokių gydytojų ar valdininkų, tikiuosi jus išvysti teisme. Atėjo laikas žmonėms kurie įtaria medikus, patarėjus ir politikus melais ir klasta, atsistoti ir pasakyti NE! SUSTOKITE! Kažkas vyksta baisaus ir Jūs tai jau žinote. Suraskite panašiai mąstančius, burkitės ir nesižvalgykite atgal. Kasdien suraskite jų vis daugiau ir daugiau.

 

Nepriimk ką sako vyriausybė, patarėjai, o tuo labiau žiniasklaida. Tai mūsų, tavo, tavo artimųjų paskutinė galimybė išgelbėti savo, savo vaikų ir anūkų laisvę, kuri jau nyksta, nes yra labai sparčiai naikinama. Tai yra mūsų paskutinis šansas. Manau kad tai yra paskutinės savaitės, gal keli mėnesiai išgelbėti liberalią demokratiją, kuri gali išnykti visiems laikams.

 

Tau nereikia smurtauti. Tau reikia tik sau ar viešai pasakyti : VISKAS AŠ NEDALYVAUSIU šiame eksperimente!!! VISKAS UŽTEKS !!! Ir jei dauguma tai padarys, grįšime į normalų gyvenimą, o jis ranka pasiekiamas. O jeigu korumpuoti parlamentarai nubalsuos už vakcinų pasų sistemą, tai bus demokratijos pabaiga, kur taikaus kelio atgal jau nebebus. Taip galime atsidurti prie pragaro vartų.


DONATE FOR MORE CONTENT; SIGN UP FOR EMHL UDAPTES; PLANETLOCKDOWNFILM.COM


Privalomas skiepijimas jau čia: Vyriausybė posėdis Konservatorių ir liberalų taikinyje - sveikatos, socialinių, švietimo įstaigų darbuotojai (305)
 

2021 spalio 05 13:45:0
Elta ir Dobilas Sinkevičius


Atsimenate politikų pažadus apie tai, jog privalomo skiepijimo tikrai nebus? Jeigu taip, tada šiuos pažadus jau galite mesti į šiukšlių dėžę - šiandien Vyriausybė svarstys privalomo skiepijimo įvedimą tam tikroms darbuotojų grupėms.


Aiškinamajame įstatymo rašte teigiama, kad tam tikrų sričių darbuotojų skiepijimasis turės būti atliktas pagal valstybės, kurioje asmuo skiepijasi, kompetentingos institucijos patvirtintą skiepijimo schemą, t. y. viena arba keliomis vakcinos dozėmis. Taip pat pažymima, kad privalančių tikrintis sveikatą asmenų sąrašą ketinama pavesti tvirtinti Vyriausybei.
 

https://musutv.lt/2021/09/26/sokiruojantis-buvusio-pfizer-viceprezidento-interviu/?fbclid=IwAR2jYt-6S9w_8rZuh-TxdFAEpIQvFaeqUlxL1SVQAZW-sKHjykSqM29V1NE

 

O čia dar rimčiau (baisiau) 

Tai ateitis, kurią jie mums paruošė! NAUJASIS PASAULIO projektas nuo 2025 metų! PSO, Švabo ir kitų kur įeina visų šalių Prezidentai. 
Trumpos žinios laukiantiems kuo viskas baigsis:


JT projektas patvirtintas ir pradėtas pirmasis etapas :
tai gi nuo 2025 metų visos šalis po pilnos vakcinacijos (iki 2023 metų pabaigos) turės tik kodus : Kanada 001, JAV 002, Europa 010 ir tt, jokių žodžių tik kodai.. prieiname prie visuotinio centralizuoto valdymo. visos Kariuomenės bus pavaldžios centralizuotai JT valdžiai , kitos bus išformuotos. JT paskelbė komunikatą , kurį visos valstybės pradės vykdyti artimiausiu metų PRIVALOMAI !!!!

 

Kiekviena šalis pereinamajam laikotarpiui gaus administratorius... Info pažengusiems , kitiems dar teks basibadyti ... Domėkitės , ieškokite, supraskite, - žinios, sąmoningumas - šviesa ...

 

https://www.facebook.com/100002314501984/videos/562807228393506/Susisiekite su mumis!

* Privalomi laukai
Siųsti