PAGRINDINIS

2018-12-04. PRALAIMĖJIMAS

PRALAIMĖJIMAS. 2018-12-04 Lietuvos Respublikos Seimas nubalsavo už Lietuvos nacionaliniam saugumui pavojingo ir ribą tarp legalios ir nelegalios migracijos ištrinančio, bei migrantams visas valstybės piliečio teises suteikiančio Jungtinių Tautų susitarimo pasirašymą. Deja, nebuvo atsižvelgta nei į visuomenininkų, nei autoritetingų tautos šviesuolių prašymus. 

 

SOS!  Reikalaujame nepasirašyti

Jungtinių Tautų migracijos sutarties

 

Ši sutartis iš esmės slepia nė kiek ne mažesnius pavojus kaip ir Vaikų teisių apsaugos įstatymas. O kad ir šią peticiją pasirašytume taip aktyviai kaip ir Šakalienės apkaltai!...
Tai galimybė parodyti, kad mes jau bundame. Juo labiau, kad tai paprasčiau negu nuvažiuoti į mitingą. Nebūkim abejingi - tai liečia kiekvieną iš mūsų, nors ir netiesiogiai.
Lietuvos Vyriausybė žada pasirašyti ją šių metų gruodžio 10 dieną. Tai ji ir vėl daro beveik paslapčia, be išsamesnės informacijos, be jokių viešų konsultacijų su visuomene...

Peticiją matysite ČIA

 

Papildoma informacija ir nuorodos

 

Dar viena bėda išlindo - Švedų laikraštis Nyadagbladed perspėja: JTO pabėgėlių paktas dar blogesnis už Globalų migracijos paktą, jie abu bus pasirašomi gruodžio mėnesį!