PAGRINDINIS

2018-11-07. Mums kyla išnykimo pavojus

 

 Mums kyla išnykimo pavojus 

 

Paslapčiomis ir be jokio piliečių pritarimo Lietuvos valdžia ruošiasi pasirašyti susitarimą dėl migracijos. Pagal jį migracija pradedama laikyti kone žmogaus teise, o valstybės ne tik privalės priimti visus norinčius, tačiau ir užtikrinti visas socialines bei kitas garantijas. Iš esmės bet kokių migrantų priėmimas taps valstybės prievole.

 

Jau yra aiški JAV, Austrija, Lenkija , Vengrija, Slovakija, Čekija šios globalistų primestos sutarties nepasirašys. Tuo tarpu Lietuvos valdžia ir vėl ruošiasi paminti piliečių valią .

 

Šioji "Iš savo varpinės' laida yra kiek kitokio formato , nei įpratote. Tai nėra nei interviu nei griežtai "įrėmintas" temos pristatymas Tai pokalbis , kuriame dalyvauja kandidatas į LR Prezidentus Arvydas Juozaitis bei tarptautinės politikos ekspertas buvęs JAV aukštas diplomatas Algis Avižienis.

 

Primename , kas visos laidos yra skirtos laisvam platinimui ir primename, kad būtent pačių žiūrovų dėka vis sėkmingiau pavyksta pralaužti informacinę blokadą . Dalinkitės , komentuokite, prenumeruokite kanalą

 

https://www.youtube.com/watch?v=vouSWciqEEU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0_O9tttNkLNKAqfte9ZPoaORWKjh39Jf_stUEZ76Uy1wP3La-uAuZf8ds