AKTYVŪS VISUOMENININKAI

Visuomeninis judėjimas "AUŠRA"

  Visuomeninis Judėjimas AUŠRA yra kairioji, patriotinė organizacija, kurios tikslas - socialiai teisinga ir savarankiškumą atgavusi valstybė.

 

30 metų „tradicinės“ partijos tradiciškai rūpinosi tik savimi. Dėl „elito“ kaltės Lietuvoje per tiek laiko vis dar nebuvo sukurta gerovės valstybė. Vietoje to, „dovanų“ gavome vis gilėjantį sunkmetį ir valdžios išprovokuotą pabėgėlių krizę, keliančią realią grėsmę mūsų saugumui. Jau seniai galėjusią klestėti Lietuvą „elitas“ pavertė taikiniu užsienio raketoms bei toliau varo karo propagandą.

 

Tėvynė, tauta, jos kalba ir papročiai nyksta. Prisidengdamas gripo atmaina (korona), „elitas“ dargi sužlugdė daugelį žmonių ekonomiškai ir net nori riboti nevakcinuotų žmonių teises. Ignoruojant tūkstantmečių tradicijas, LGBT propaguojama net darželyje.

 

Tačiau daugėja žmonių, kurie neketina pasiduoti. Mes norime ir mes galime pasipriešinti gausėjančioms neteisybėms. Mes kylame. Oriai ištiesiame nugarą ir sakome – gana.

 

Štai mūsų principai, reikalavimai ir siekiai:

 

.....

Asmeninė kiekvieno politiko atsakomybė už valstybei padarytą žalą.

 

Teisė atšaukti bet kurį Seimo narį gyventojų parašais. Teisė surinkus 100 000 parašų surengti pirmalaikius Seimo rinkimus. Ir tai reikia daryti nedelsiant.

 

Vakcinacija – tik savanoriška. Nevaržomos nevakcinuotų žmonių teisės.

 

Šeimą kuria vyras ir moteris, kuriems gimsta vaikai. Tai – tautos, Lietuvos išlikimo garantas. Todėl mes – prieš Vakarų brukamą LGBT propagandą.

 

Tėvynės savarankiškumo atkūrimas. Tam tikslui – referendumo dėl narystės ES ir NATO sušaukimas, kadangi referendumas dėl ES buvo papirktas alaus buteliais, o dėl NATO jo net nebuvo. Tegul sprendžia tauta, o ne „elitas“.

 

Visaapimantis valstybės finansų auditas. Jis padės atkapstyti „dingstančius“ milijardus, kurie turi būti paskirstyti socialinei atskirčiai mažinti, švietimui bei kultūraI.

 

Teisėsaugos reforma iš pašaknų. Kai kurie pareigūnai, užuot žaboję korupciją, tampa jos dalimi arba vykdo valdžios užsakymus. Tai reikia sustabdyti.

 

LRT vadovybės pakeitimas dėl šališkumo ir uždarumo nuo žmonių.

 

Smulkųjį verslą dusinančių monopolijų išardymas. Strateginę reikšmę valstybės išlikimui bei žmonių gerovei turinčių objektų ir gamtos resursų grąžinimas žmonių (valstybės) nuosavybėn.

 

Karo propagandos sustabdymas bei normalių santykių su kaimynais atkūrimas. Užsienio politika turi teikti ekonominę naudą kiekvienam Lietuvos gyventojui (mažesnės dujų, elektros, kuro kainos, prekyba ir t.t.). Užsienio politika neturi kelti grėsmės mūsų pačių saugumui.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIDEO PRISTATYMAS

Kita veikla:

 

Visuomeninio Judėjimo AUŠRA pareiškimas dėl mitingo prie Seimo 2021-08-10

Nuo REFERENDUMO iki REFERENDUMO – №1   2021 08 07

Nuo REFERENDUMO iki REFERENDUMO - №2   2021 08 31

 

Rugsėjo 25-ąją, žymaus Lietuvos patrioto Pranciškaus Šliužo mirties dieną, Kaune surengtas jo minėjimas-konferencija. Pasisakė daugelis visuomenininkų, tarp kurių bene ryškiausią kalbą tarė Kristoferis Voiška, judėjimo AUŠRA vienas iš iniciatorių.  https://youtu.be/j6EGNvDxcec

 

Apie tiesą, teisybę ir šių dienų apgaulę

https://youtu.be/gC4Rq-pISWw

 

Junkimės. Kol mes nevieningi – mūsų nėra.

Būkime ŽEMAIČIŲ PASIPRIEŠINIMAS.

Būkime AUŠRA.

Būkime LIETUVOS GYVENTOJŲ

PASIPRIEŠINIMO OKUPACIJAI CENTRAS.